Appointment Hour Booking - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Please enter the security code
uk: Будь ласка, введіть захисний код

en: Message
uk: Повідомлення

en: Coupon code
uk: Код купона

en: Security Code
uk: Код доступу

en: This field is required.
uk: Заповнення даного поля обов&#39;язково.

en: Please enter a valid email address.
uk: Будь ласка, введіть дійсну адресу

en: Please enter a valid captcha code.
uk: Будь ласка, введіть капчу.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
uk: Будь ласка, введіть дати в цьому форматі (мм/дд/рррр)

en: Please enter a valid number.
uk: Будь ласка, введіть правильний номер.

en: Please enter only digits.
uk: Будь ласка, введіть тільки цифри.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
uk: Будь ласка, введіть значення, яке менше або дорівнює {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
uk: Будь ласка, введіть значення, більше або рівне {0}.
