Appointment Hour Booking - en to sr_RS translation catalogue (14 entries)

en: Email
sr_RS: Imejl

en: Please enter the security code
sr_RS: Молимо Вас да унесете сигурносни код

en: Message
sr_RS: Poruka

en: Coupon code
sr_RS: Код купона

en: Security Code
sr_RS: Сигурносни код

en: This field is required.
sr_RS: Поље је обавезно.

en: Please enter a valid email address.
sr_RS: Unesi važeću imejl adresu

en: Please enter a valid captcha code.
sr_RS: Унесите важећи цаптцха код.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
sr_RS: Унесите важећи датум са овом формату (мм/дд/ииии)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
sr_RS: Унесите важећи датум са овом формату (дан/месец/година)

en: Please enter a valid number.
sr_RS: Унесите важећи број.

en: Please enter only digits.
sr_RS: Молимо Вас да унесете само цифре.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
sr_RS: Унесите вриједност мања или једнака у {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
sr_RS: Унесите вриједност већу од или једнаку {0}.
