Appointment Hour Booking - en to sk_SK translation catalogue (352 entries)

en: Number of allowed appointments exceeded.
sk_SK: Počet povolených objednávok prekročený.

en: Enable Authorize.net SIM?
sk_SK: Umožniť Authorize.net SIM?

en: No
sk_SK: Nie

en: Yes
sk_SK: Áno

en: Optional: This payment method + Pay Later (submit without payment)
sk_SK: Možnosť: Táto platobná metóda + Zaplať neskôr (potvrď bez platby)

en: Optional: This payment method + Other payment methods (enabled)
sk_SK: Možnosť: Táto platobná metóda + Iná metóda platby (povolená)

en: Optional: This payment method + Other payment methods  + Pay Later
sk_SK: Možnosť: Táto platobná metóda + Iná metóda platby + Platba neskôr

en: Mode:
sk_SK: Režim:

en: Production
sk_SK: Produkcia

en: API Username
sk_SK: API username

en: Receipt URL:
sk_SK: Potvrdenka URL:

en: Cancel URL:
sk_SK: Zrušenie URL:

en: First Name
sk_SK: Meno

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Company
sk_SK: Firma

en: Address
sk_SK: Adresa

en: City
sk_SK: Mesto

en: State/Province
sk_SK: Okres

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Zip/Postal Code
sk_SK: PSČ

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: The add-on adds support for Authorize.net Server Integration Method payments
sk_SK: Doplnok pridáva podporu pre Authorize.net Server Integráciu metódy platby

en: Pay with Authorize.net
sk_SK: Platba cez Authorize.net

en: The add-on adds support for cancellation links for bookings
sk_SK: Doplnok pridáva podporu pre link na Zrušenie objednania

en: Cancellation
sk_SK: Zrušenie

en: Please enter the following security code to confirm the cancellation:
sk_SK: Prosím, zadajte bezpečnostný kód na potvrdenie zrušenia (pre nový kód klik):

en: Please enter the security code
sk_SK: Prosím, zadajte bezpečnostný kód  - KLIK v obrázku pre nový kód

en: Cancel Booking
sk_SK: Zruš Objednanie

en: Incorrect verification code
sk_SK: Nesprávny overovací kód captcha (KLIK v obrázku pre nový kód)

en: Clickatell enabled
sk_SK: Clickatell povolený

en: Account API Key
sk_SK: API kľúč účtu

en: Authentication Token
sk_SK: Autentifikačný token

en: From Phone Number
sk_SK: z Tel. čísla

en: To Phone Number
sk_SK: na Tel. číslo

en: For sending multiple messages, separate the phone numbers by comma symbols.
sk_SK: Ak chcete poslať viac správ, čísla oddeľte čiarkou bez medzery.

en: Message
sk_SK: Správa

en: It is possible to use the same <a href="https://form2email.dwbooster.com/faq#q81" target="_blank">special tags</a> than in notifications emails.
sk_SK: Je možné využiť rovnaké <a href="https://form2email.dwbooster.com/faq#q81" target="_blank">zvláštne tagy</a> ako v notifikačných emailoch.

en: Copy to the users
sk_SK: Kopírovať užívateľom

en: To Phone fields
sk_SK: Telefónne záznamy

en: For sending multiple messages, separate the phone fields by comma symbols.
sk_SK: Ak chcete poslať viac správ, čísla oddeľte čiarkou bez medzery.

en: The add-on allows to send notification messages (SMS) via Clickatell after submitting the form
sk_SK: Doplnok umožňuje poslať SMS cez Clickatell po vyplnení formulára

en: The add-on adds support for coupons / discounts codes
sk_SK: Doplnok podporuje kupóny a zľavové kódy

en: Coupon code
sk_SK: Kupon kód

en: The add-on allows to displays list (schedule) of bookings grouped by date in the frontend
sk_SK: Doplnok umožňuje zobraziť Zoznam/Rozvrh objednaní, zoskupených podľa dátumu, vo FrontEnde

en: Date
sk_SK: Dátum

en: No bookings found
sk_SK: Žiadne objednania

en: Are you sure you want to delete this item?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať túto položku ?

en: Approved
sk_SK: Schválené

en: delete
sk_SK: vymaž

en: iCal timezone difference vs server time
sk_SK: iCAL rozdiel časovej zóny oproti serverovému času

en: Observe daylight saving time?
sk_SK: Zohľadniť letný čas?

en: Daylight saving time zone
sk_SK: Letný čas - zóna

en: Attach iCal file to notification emails?
sk_SK: Prilož iCal súbor do notifikačného e-mailu?

en: iCal entry summary
sk_SK: iCal prvotný sumár

en: iCal entry description
sk_SK: iCal vstupný popis

en: The add-on adds support for exporting iCal files.
sk_SK: Doplnok podporuje export iCal súborov.

en: The add-on adds support for importing iCal files from external websites/services
sk_SK: Doplnok podporuje import iCal súborov z externej webovej služby

en: Appointments
sk_SK: Objednania

en: API KEY
sk_SK: API kľúč

en: Get Lists
sk_SK: Zoznam

en: List ID
sk_SK: Zoznam ID

en: Get Fields and Groups
sk_SK: Polia a skupiny

en: Form Fields
sk_SK: Polia Formulára

en: There are not fields selected
sk_SK: Máte nevybrané polia

en: Groups
sk_SK: Skupiny

en: There are not groups selected
sk_SK: Žiadna skupina nie je vybraná

en: Status If New
sk_SK: Stav Ak nový

en: Pending
sk_SK: Trvá

en: Subscribed
sk_SK: Objednaný

en: Invalid API KEY
sk_SK: Zlý API kľúč

en: Select a List
sk_SK: Vyber Zoznam

en: Select a List ID
sk_SK: Vyber ID zoznamu

en: Create at least a list in your MailChimp account
sk_SK: Vytvor aspoň jeden zoznam v tvojom účte MailChimp

en: The add-on creates MailChimp List members with the submitted information
sk_SK: Doplnok vytvorí MailChimp zoznam členov s dodanými informáciami

en: Please select...
sk_SK: Vyber...

en: Enable iDeal-Mollie? (if enabled PayPal Standard is disabled)
sk_SK: Povoliť iDeal-Mollie? (ak povolené, tak Paypal Standard je zakázaný)

en: Mollie API Key
sk_SK: Mollie API kľúč

en: If payment fails return to this page
sk_SK: Ak zlyhá platba, späť na túto stránku

en: The add-on adds support for iDeal via Mollie payments
sk_SK: Doplnok pridáva podporu iDeal cez Mollie platby

en: Pay with iDeal/Mollie
sk_SK: Platba s iDeal/Mollie

en: Enable PayPal Standard Payments?
sk_SK: Povoliť PayPal Standard platby?

en: PayPal Standard Email
sk_SK: PayPal Standard email

en: Currency:
sk_SK: Mena:

en: Paypal language
sk_SK: PayPal jazyk

en: Paypal Mode
sk_SK: PayPal režim

en: The add-on adds support for PayPal Standard payments
sk_SK: Doplnok pridáva podporu pre PayPal Standard platby

en: Default Country
sk_SK: Nastavená krajina

en: Captcha verification failed. Please try again.
sk_SK: Nesprávny captcha kód, Skúste to prosím znova, KLIK v obrázku pre nový kód.

en: ZIP:
sk_SK: PSČ:

en: Email:
sk_SK: E-mail:

en: Activate the summary
sk_SK: Aktivuj Súhrn

en: Summary title
sk_SK: Názov Súhrnu

en: Summary
sk_SK: Súhrn

en: Insert Appointment Hour Booking
sk_SK: Vlož Objednanie

en: Select Form
sk_SK: Vyber Formulár

en: Appointment Hour Booking - Add Ons
sk_SK: OBJEDNANIE - Doplnky

en: Return to the calendars list
sk_SK: Späť na zoznam kalendárov

en: Active Add Ons
sk_SK: Aktívne doplnky

en: Top
sk_SK: Hore

en: Add Booking
sk_SK: Pridaj Objednanie

en: This page is for adding bookings from the administration area. The captcha and payment process are disabled in order to allow the website manager easily adding bookings.
sk_SK: Táto stránka je určená na zadanie Objednania zo strany admina - Lekára. Captcha a platobné procesy sú vynechané z dôvodu jednoduchosti pridávania.

en: Access verification error. Cannot update settings.
sk_SK: Chyba prístupového overenia. Nemôžem upraviť nastavenia.

en: License ID updated
sk_SK: Licenčné ID aktualizované

en: New Calendar
sk_SK: Nový Kalendár

en: Calendar Name
sk_SK: Kalendár Názov

en: Add New
sk_SK: Pridaj Nový

en: Calendars List
sk_SK: Zoznam Kalendárov

en: Form Name
sk_SK: Názov Formulára

en: Options
sk_SK: Možnosti

en: Shortcode for Pages and Posts
sk_SK: Kód pre stránky a články

en: Rename
sk_SK: Premenuj

en: Edit
sk_SK: Uprav

en: Publish
sk_SK: Zverejni

en: Booking Orders
sk_SK: Poradie objednávok

en: Schedule
sk_SK: Rozvrh

en: Stats
sk_SK: Štatistiky

en: Clone
sk_SK: Klonuj

en: Delete
sk_SK: Vymaž

en: Plugin License
sk_SK: Licencia pluginu

en: License ID
sk_SK: ID licencie

en: Website ID
sk_SK: ID web stránky

en: License Status
sk_SK: Licenčný stav

en: Click to display the License Status.
sk_SK: Kliknite pre zobrazenie Licenčného stavu.

en: Save Changes
sk_SK: Ulož zmeny

en: Request Custom Modifications
sk_SK: Požiadavka na klientskú úpravu

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: Manually updated
sk_SK: Manuálne upravené

en: Search for
sk_SK: Hľadaj

en: From
sk_SK: Od

en: To
sk_SK: Do

en: Item
sk_SK: Položka

en: All Items
sk_SK: Všetky položky

en: Export to CSV
sk_SK: Export do CSV

en: &laquo; Previous
sk_SK: &laquo; Predošlý

en: Next &raquo;
sk_SK: Ďalší &raquo;

en: Submission Date
sk_SK: Dátum potvrdenia

en: Paid Status
sk_SK: Stav platieb

en: Paid
sk_SK: Zaplatené

en: Submissions per day
sk_SK: Potvrdení za deň

en: Submissions per day in the selected date range.
sk_SK: Potvrdení za deň v danom rozsahu.

en: Days from
sk_SK: Dní od

en: Submissions per hour
sk_SK: Potvrdení za hodinu

en: Total submissions per hour in the selected date range.
sk_SK: Celkovo potvrdených za hodinu vo vybranom rozsahu.

en: Hours from 0 to 23
sk_SK: Hodiny od 0 do 23

en: Select field for the report
sk_SK: Vyber polia na report

en: Report of values for
sk_SK: Reportuj hodnoty pre

en: Number of times that appears each value. Percent in relation to the total of submissions.
sk_SK: Počet koľko krát sa každá hodnota zobrazí. Percentá vo vzťahuk celkovým potvrdeniam.

en: Date range from
sk_SK: Rozsah Dátumov

en: to
sk_SK: do

en: Print Stats
sk_SK: Vytlač Štatistiku

en: Change to Schedule Calendar View
sk_SK: Zmeň na Kalendár Objednávok

en: Change to Schedule List View
sk_SK: Zmeň na Zoznam objednávok

en: All
sk_SK: Všetky

en: Paid only
sk_SK: Iba Platené

en: Booking Status
sk_SK: Stav Objednania

en: Slot
sk_SK: Časový Blok

en: Service
sk_SK: Služba

en: Status
sk_SK: Stav

en: Print
sk_SK: Tlač

en: The purpose of this page is to <strong>display the bookings/schedule in a calendar view</strong>. You can add bookings from the public booking form or
sk_SK: Účel tejto stránky je <strong> zobraziť objednania/rozvrh v kalendárovom pohľade <strong>. Môžete pridať objednanie z verejného formulára alebo

en: add bookings from the dashboard
sk_SK: pridajte objednanie z admin panela

en: and the bookings will appear in this calendar.<br />For CSV export, print and filter options switch to the "<strong>List View</strong>" with the button above this text.
sk_SK: a potom sa objednanie objaví v tomto kalendári. <br /> Na exportovanie súboru .CSV, tlač alebo filtrovanie sa prepnite na stránku "<strong>Zoznam</strong>" tlačidlom nad týmto textom.

en: Save Changes and Return
sk_SK: Ulož a Späť

en: General Settings
sk_SK: Všeobecné nastavenia

en: Notification Emails
sk_SK: Notifikačné Emaily

en: Reports
sk_SK: Reporty

en: Add Ons
sk_SK: Doplnky

en: Add a Field
sk_SK: Pridaj Pole

en: Field Settings
sk_SK: Nastavenie Poľa

en: Form Settings
sk_SK: Nastavenie Formulára

en: Labels and Texts
sk_SK: Názvy a Texty

en: Button Labels
sk_SK: Názvy Tlačidiel

en: Submit button label (text)
sk_SK: Tlačidlo Potvrď (text)

en: Page {0} of {0} (text
sk_SK: Strana {0} z {0} (text)

en: Previous page button label (text)
sk_SK: Predošlá strana názov tlačidla (text)

en: Next page button label (text)
sk_SK: Ďalšia strana názov tlačidla (text)

en: Error messages for validation rules
sk_SK: Chybová hláška pre schvaľovacie pravidlá

en: "is required" text
sk_SK: "vyžadované" text

en: "is email" text
sk_SK: "je email" text

en: "is valid captcha" text
sk_SK: "je správny captcha" text

en: "is valid date (mm/dd/yyyy)" text
sk_SK: "je správny dátum (mm/dd/yyyy)" text

en: "is valid date (dd/mm/yyyy)" text
sk_SK: "je správny dátum (dd/mm/yyyy)" text

en: "is number" text
sk_SK: "je číslo" text

en: "only digits" text
sk_SK: "iba čísla" text

en: "under maximum" text
sk_SK: "menej ako max" text

en: "over minimum" text
sk_SK: " viac ako min" text

en: "Max appointments allowed messsage" text
sk_SK: "Max povolených objednaní správa" text

en: Next Step - General Settings >
sk_SK: Ďalší krok - Všeobecné nastavenia >

en: Save and Publish
sk_SK: Ulož a Publikuj

en: Save and Return
sk_SK: Ulož a Späť

en: Confirmation / Thank you page
sk_SK: Potvrdenie / Ďakovná stránka

en: Address / URL of the page where the user will be redirected after submiting the booking form
sk_SK: Adresa / URL stránky, kde bude užívateľ presmerovaný po potvrdení formulára

en: Default status of new bookings
sk_SK: Prednastavený stav nového Objednania

en: Only "Approved" items are taken in account for the availability verification.
sk_SK: Iba "Schválené" položky sú brané do úvahy pre overenie dostupnosti.

en: Default status of paid bookings
sk_SK: Prednastavený stav platby

en: If a payment add-on is enabled the booking will be changed to this status after the payment.
sk_SK: Ak je platobný doplnok povolený, stav rezervácie sa zmení na tento stav po platbe.

en: Global Calendar Settings
sk_SK: Všeobecné Nastavenia Kalendára

en: Date Format
sk_SK: Formát Dátumu

en: Calendar Language
sk_SK: Jazyk Kalendára

en: Payment Integration Settings
sk_SK: Nastavenie integrácie platieb

en: Product name at payment page
sk_SK: Názov produktu a stránka platieb

en: Label of "Pay Later" option (if enabled)
sk_SK: Názov pre "Zaplať neskôr" možnosť (ak povolené)

en: Note: To enable a payment method enable first the related addon.
sk_SK: Poznámka: Ak chcete umožniť platobnú metódu, najprv povoľte doplnok.

en: Users with access to the messages list
sk_SK: Užívatelia s prístupom k zoznamu správ

en: Select users with access (CTRL+click for multiple selection)
sk_SK: Vyber užívateľov s prístupom (CTRL + klik pre viac násobný výber)

en: Next Step - Notification Emails >
sk_SK: Ďalší krok - Notifikačné emaily >

en: From / To Email Addresses
sk_SK: Od / Do emailové adresy

en: Send email "From"
sk_SK: Pošli email "Od"

en: From fixed email address indicated below - Recommended option
sk_SK: z pevnej emailovej adresy, ktorá je nižšie - Doporučená voľba

en: From the email address indicated by the customer
sk_SK: z emailovej adresy zadanej užívateľom

en: "From" email (for fixed "from" addresses)
sk_SK: "od" email (pre pevnú "od" adresu)

en: Send email "To"
sk_SK: Pošli email "Komu"

en: Email subject
sk_SK: Predmet e-mailu

en: Include additional information?
sk_SK: Doplniť ďalšie info?

en: Email format?
sk_SK: Formát emailu?

en: Plain Text (default)
sk_SK: Plain text (default)

en: HTML (use html in the textarea below)
sk_SK: HTML (použi html v textovom priestore nižšie)

en: Email Copy to the User / Customer
sk_SK: Kópia emailu užívateľovi / klientovi

en: Send confirmation/thank you message to user?
sk_SK: Poslať potvrdenie/poďakovanie užívateľovi?

en: Email field on the form
sk_SK: Pole emailu na formulári

en: Next Step - Antispam >
sk_SK: Ďalší krok - Antispam >

en: Captcha Verification
sk_SK: Captcha overovanie

en: Use Captcha Verification?
sk_SK: Použiť Captcha overeovania?

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Height
sk_SK: Výška

en: Chars
sk_SK: Znaky

en: Min font size
sk_SK: Min veľkosť písma

en: Max font size
sk_SK: Max veľkosť písma

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Noise
sk_SK: Poznámka

en: Noise Length
sk_SK: Dĺžka poznámky

en: Background
sk_SK: Pozadie

en: Border
sk_SK: Rám

en: Font
sk_SK: Písmo

en: Next Step - Reports >
sk_SK: Ďalší krok - Reporty >

en: Automatic Reports: Send submissions in CSV format via email
sk_SK: Automatické reporty: Pošli potvrdenie v .CSV formáte cez email

en: Enable Reports?
sk_SK: Povoliť Reporty?

en: Send report every
sk_SK: Poslať report každý

en: days (Put a 0 to send the report immediately after each submission)
sk_SK: dni (Zadaj 0 na okamžité poslanie po každom potvrdení)

en: Send report after this hour (server time)
sk_SK: Pošli report po tejto hodine (serverový čas)

en: Send the report to the following email addresses (comma separated)
sk_SK: Pošli report na tieto emailové adresy (oddeľ čiarkou)

en: Email Text (CSV file will be attached with the submissions)
sk_SK: Text Emailu (CSV súbor bude priložený s potvrdením)

en: Next Step - Add Ons >
sk_SK: Ďalší krok - Doplnky >

en: <h2>Add-Ons Settings:</h2><hr />
sk_SK: <h2>Doplnky - nastavenie:</h2><hr />

en: You can optionally
sk_SK: Prípadne môžete

en: Free Support
sk_SK: Podpora

en: [All]
sk_SK: [Všetko]

en: Cancel
sk_SK: zruš

en: Cost
sk_SK: Náklady

en: Request custom changes
sk_SK: Požiadavka na užívateľské zmeny

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Insert  Appointment Hour Booking
sk_SK: Vlož  Objednávanie

en: Security Code
sk_SK: Bezpečnostný kód Captcha

en: Publish Appointment Hour Booking Form
sk_SK: Publikuj Objednávací formulár

en: Great! Form successfully published
sk_SK: Úspešne publikovaný formulár

en: The booking form was placed into the page
sk_SK: Objednávací Formulár bol umiestený na webe

en: Now you can:
sk_SK: Teraz môžete:

en: View the Published Booking Form
sk_SK: Náhľad zverejneného objednávacieho formulára

en: Note: If the calendar was published in a new page or post it will be a 'draft', you have to publish the page/post in the future if needed.
sk_SK: Poznámka: Ak bol kalendár zverejnený na novej stránke alebo v článku ako náhľad, musíte po úpravách zverejniť, publikovať formulár.

en: Edit the booking form settings and calendar availability
sk_SK: Uprav objednávací formulár a dostupnosť kalendára

en: Select calendar
sk_SK: Vyber kalendár

en: Insert
sk_SK: Vlož

en: Publish Calendar
sk_SK: Publikuj Kalendár

en: Note
sk_SK: Poznámka

en: Appointment Hour Booking - General Settings
sk_SK: OBJEDNANIE -  Všeobecné nastavenia

en: Email Report Settings
sk_SK: Nastavenia emailov pre reporty

en: days
sk_SK: dní

en: Send after this hour (server time)
sk_SK: Odošli v tejto hodine (serverový čas)

en: Send email from
sk_SK: Pošli email od

en: Send to email(s)
sk_SK: Pošli na email(y)

en: Email Text (CSV file will be attached
sk_SK: Text emailu (.CSV súbor bude priložený)

en: Important!
sk_SK: Dôležité!

en: Character encoding
sk_SK: Enkódovanie znakov

en: Customization
sk_SK: Úprava

en: Edit Page
sk_SK: Editácia

en: This field is required.
sk_SK: Toto pole je povinné.

en: Please enter a valid email address.
sk_SK: Zadajte platnú adresu.

en: Please enter a valid captcha code.
sk_SK: Zadajte prosím platný captcha kód (KLIK v obrázku pre nový kód).

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
sk_SK: Zadajte prosím platný dátum v tomto formáte (mm/dd/rrrr)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
sk_SK: Zadajte prosím platný dátum v tomto formáte (dd/mm/rrrr)

en: Please enter a valid number.
sk_SK: Zadajte platné číslo.

en: Please enter only digits.
sk_SK: Prosím, zadajte iba číslice.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
sk_SK: Prosím, zadajte hodnotu menšiu alebo rovnú {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
sk_SK: Prosím, zadajte hodnotu väčšiu alebo rovné {0}.

en: Quantity
sk_SK: Množstvo

en: Please enter no more than {0} characters.
sk_SK: Prosím nepíšte viac ako {0} znakov.

en: Please enter at least {0} characters.
sk_SK: Prosím vyplňte najmenej {0} znakov.

en: No more slots available.
sk_SK: Žiadne časové bloky dostupné.

en: Selected time is no longer available. Please select a different time.
sk_SK: Vybraný čas nie je k dispozícii, vyberte iný čas.

en: Cancelled
sk_SK: Zrušené

en: Cancelled by customer
sk_SK: Zrušené Pacientom

en: Rejected
sk_SK: Odvolané

en: Attended
sk_SK: Navštívené

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Administrator options
sk_SK: Admin možnosti

en: Send notification emails for this booking
sk_SK: Pošli notifikačný e-mail po objednaní

en: No appointments found with the selected filters
sk_SK: Žiadne Objednania s týmto Filtrom

en: Every
sk_SK: Každý

en: Weekly on weekdays
sk_SK: Týždenne, všetky dni

en: Weekly on Monday, Wednesday, Friday
sk_SK: Týždenne, Pondelok, Stredu, Piatok

en: Weekly on Tuesday, Thursday
sk_SK: Týždenne, Utorok, Štvrtok

en: weeks
sk_SK: týždne

en: on day
sk_SK: deň

en: on the
sk_SK: v

en: months
sk_SK: mesiace

en: on
sk_SK: na

en: Annually
sk_SK: Ročne

en: years
sk_SK: roky

en: Once
sk_SK: Raz

en: until
sk_SK: do

en: and repeated on
sk_SK: opakovane v

en: Starts on
sk_SK: Začať v

en: Ends after a number of occurrences
sk_SK: Ukonč po počte výskytov

en: day of the week
sk_SK: deň v týždni

en: day of the month
sk_SK: deň v mesiaci

en: Repeat by
sk_SK: Opakovať

en: Repeat on
sk_SK: Opakovať

en: Repeat every
sk_SK: Opakovať každý

en: Repeats
sk_SK: Opakovanie

en: Every Tuesday, and Thursday
sk_SK: Každý Utorok, a Štvrtok

en: Add available slots
sk_SK: Pridaj dostupné časy

en: May
sk_SK: Máj

en: Jun
sk_SK: Jún

en: Jul
sk_SK: Júl

en: Oct
sk_SK: Okt

en: first
sk_SK: prvý

en: second
sk_SK: druhý

en: third
sk_SK: tretí

en: fourth
sk_SK: štvrtý

en: last
sk_SK: posledný

en: Repeat
sk_SK: Opakuj

en: times
sk_SK: krát

en: after
sk_SK: po

en: Ends
sk_SK: Končí

en: occurrences
sk_SK: výskyty

en: or
sk_SK: alebo

en: SU
sk_SK: NE

en: MO
sk_SK: PO

en: TU
sk_SK: UT

en: WE
sk_SK: ST

en: TH
sk_SK: ŠT

en: FR
sk_SK: PI

en: SA
sk_SK: SO

en: I Need Help
sk_SK: Potrebujem pomoc

en: Upgrade Plugin
sk_SK: Aktualizuj Doplnok
