Appointment Hour Booking - en to nl_NL translation catalogue (557 entries)

en: The add-on adds support for limiting the number of appointments per user
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor het beperken van het aantal afspraken per gebruiker

en: Number of allowed appointments exceeded.
nl_NL: Aantal toegestane afspraken overschreden.

en: Enable Authorize.net SIM?
nl_NL: Authorize.net SIM inschakelen?

en: No
nl_NL: Nee

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Optional: This payment method + Pay Later (submit without payment)
nl_NL: Optioneel: Deze betaalmethode + Later betalen (verzenden zonder betaling)

en: Optional: This payment method + Other payment methods (enabled)
nl_NL: Optioneel: Deze betaalmethode + Andere betaalmethoden (ingeschakeld)

en: Optional: This payment method + Other payment methods  + Pay Later
nl_NL: Optioneel: Deze betaalmethode + Andere betaalmethoden + Later betalen

en: Mode:
nl_NL: Wijze:

en: Production
nl_NL: Productie

en: API Username
nl_NL: API gebruikersnaam

en: API Key
nl_NL: API sleutel

en: Receipt URL:
nl_NL: URL van ontvangst:

en: Cancel URL:
nl_NL: URL annuleren:

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Company
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Address
nl_NL: Adres

en: City
nl_NL: Stad

en: State/Province
nl_NL: Provincie

en: Country
nl_NL: Land

en: Zip/Postal Code
nl_NL: Postcode

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: The add-on adds support for Authorize.net Server Integration Method payments
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor betalingen met Authorize.net Server

en: Pay with Authorize.net
nl_NL: Betalen met Authorize.Net

en: The add-on adds support for cancellation links for bookings
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor annulerings-links voor boekingen

en: Cancellation
nl_NL: Annulering

en: Please enter the following security code to confirm the cancellation:
nl_NL: Voer de volgende beveiligingscode in om de annulering te bevestigen:

en: Please enter the security code
nl_NL: Vul beveiligingscode in

en: Cancel Booking
nl_NL: Boeking annuleren

en: Incorrect verification code
nl_NL: Onjuiste verificatiecode

en: Clickatell enabled
nl_NL: Clickatell ingeschakeld

en: Account API Key
nl_NL: Account API-sleutel

en: Authentication Token
nl_NL: Verificatietoken

en: From Phone Number
nl_NL: Vanaf telefoonnummer

en: To Phone Number
nl_NL: Naar telefoonnummer

en: For sending multiple messages, separate the phone numbers by comma symbols.
nl_NL: Voor het verzenden van meerdere berichten scheidt u de telefoonnummers met komma’s.

en: Message
nl_NL: Bericht

en: It is possible to use the same <a href="https://form2email.dwbooster.com/faq#q81" target="_blank">special tags</a> than in notifications emails.
nl_NL: Het is mogelijk om dezelfde <a href="https://form2email.dwbooster.com/faq#q81" target="_blank">speciale tags</a> te gebruiken als in e-mail meldingen.

en: Copy to the users
nl_NL: Kopiëren naar de gebruikers

en: To Phone fields
nl_NL: Naar telefoon velden

en: For sending multiple messages, separate the phone fields by comma symbols.
nl_NL: Voor het verzenden van meerdere berichten scheidt u de telefoonvelden met komma’s.

en: The add-on allows to send notification messages (SMS) via Clickatell after submitting the form
nl_NL: De add-on maakt het mogelijk om meldingsberichten (SMS) via Clickatell te versturen na het indienen van het formulier

en: The add-on adds support for coupons / discounts codes
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor kortingsbonnen / kortingscodes

en: Coupon code
nl_NL: Kortingscode

en: The add-on allows to displays list (schedule) of bookings grouped by date in the frontend
nl_NL: De add-on maakt het mogelijk om een lijst (schema) van boekingen gegroepeerd op datum in de frontend weer te geven

en: Date
nl_NL: Datum

en: No bookings found
nl_NL: Geen reserveringen gevonden

en: Are you sure you want to delete this item?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit onderdeel wilt verwijderen?

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: delete
nl_NL: verwijderen

en: iCal timezone difference vs server time
nl_NL: verschil in tijdzone van iCal en de servertijd

en: Observe daylight saving time?
nl_NL: Zich aan de zomertijd houden?

en: Daylight saving time zone
nl_NL: Zomertijdzone

en: Attach iCal file to notification emails?
nl_NL: Een iCal-bestand bijvoegen bij e-mailberichten?

en: iCal entry summary
nl_NL: iCal invoeroverzicht

en: iCal entry description
nl_NL: iCal beschrijving

en: The add-on adds support for exporting iCal files.
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor het exporteren van iCal-bestanden.

en: The add-on adds support for importing iCal files from external websites/services
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor het importeren van iCal-bestanden van externe websites/services

en: Appointments
nl_NL: Afspraken

en: API KEY
nl_NL: API-SLEUTEL

en: Get Lists
nl_NL: Lijsten ophalen

en: List ID
nl_NL: Lijst ID

en: Get Fields and Groups
nl_NL: Velden en groepen ophalen

en: Form Fields
nl_NL: Formuliervelden

en: There are not fields selected
nl_NL: Er zijn geen velden geselecteerd

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: There are not groups selected
nl_NL: Er zijn geen groepen geselecteerd

en: Status If New
nl_NL: Status indien nieuw

en: Pending
nl_NL: In afwachting

en: Subscribed
nl_NL: Geabonneerd

en: Invalid API KEY
nl_NL: Ongeldige API KEY

en: Select a List
nl_NL: Selecteer een Lijst

en: Select a List ID
nl_NL: Selecteer een lijst-ID

en: Create at least a list in your MailChimp account
nl_NL: Maak ten minste een lijst in uw MailChimp-account

en: The add-on creates MailChimp List members with the submitted information
nl_NL: De add-on maakt MailChimp Lijst leden met de ingediende informatie

en: Please select...
nl_NL: Selecteer alstublieft...

en: Enable iDeal-Mollie? (if enabled PayPal Standard is disabled)
nl_NL: Wilt u iDeal-Mollie inschakelen? (indien ingeschakeld, is PayPal Standaard uitgeschakeld)

en: Mollie API Key
nl_NL: Mollie API-sleutel

en: If payment fails return to this page
nl_NL: Als de betaling mislukt, keert u terug naar deze pagina

en: The add-on adds support for iDeal via Mollie payments
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor iDeal via Mollie betalingen

en: Pay with iDeal/Mollie
nl_NL: Betalen met iDeal/Mollie

en: Enable PayPal Standard Payments?
nl_NL: Standaardbetalingen inschakelen PayPal?

en: PayPal Standard Email
nl_NL: PayPal standaard e-mail

en: Currency:
nl_NL: Valuta:

en: Paypal language
nl_NL: PayPal taal

en: Paypal Mode
nl_NL: PayPal Modus

en: The add-on adds support for PayPal Standard payments
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor PayPal Standard-betalingen

en: Pay with PayPal
nl_NL: Betaal met PayPal

en: Enable PayPal Pro? (if enabled PayPal Standard is disabled)
nl_NL: PayPal Pro inschakelen? (indien ingeschakeld is PayPal Standaard uitgeschakeld)

en: PayPal Pro - API UserName
nl_NL: PayPal Pro - API-gebruikersnaam

en: PayPal Pro - API Password
nl_NL: PayPal Pro - API-wachtwoord

en: PayPal Pro - API Signature
nl_NL: PayPal Pro - API-handtekening

en: PayPal Pro - Currency
nl_NL: PayPal Pro - Valuta

en: Billing Period
nl_NL: Factuurperiode

en: One-time payment
nl_NL: Eenmalige betaling

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: SemiMonth
nl_NL: Per 14 dagen

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: Yearly
nl_NL: Jaarlijks

en: Production - real payments processed
nl_NL: Productie - werkelijk verwerkte betalingen

en: SandBox - PayPal testing sandbox area
nl_NL: SandBox - PayPal sandbox-gebied testen

en: Default Country
nl_NL: Standaard land

en: The add-on adds support for PayPal Payment Pro payments to accept credit cards directly into the website
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor PayPal Payment Pro betalingen om creditcards direct op de website te accepteren

en: Credit Card Number
nl_NL: Creditkaart nummer

en: CVV Number
nl_NL: CVV-nummer

en: Card Type
nl_NL: Type kaart

en: Expiration
nl_NL: Vervaldatum

en: County
nl_NL: Provincie

en: Post Code
nl_NL: Postcode

en: Pay with Credit Cards
nl_NL: Betalen met creditcards

en: Site Key
nl_NL: Website sleutel

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: The add-on allows to protect the forms with reCAPTCHA service of Google
nl_NL: De add-on maakt het mogelijk om de formulieren te beschermen met reCAPTCHA-service van Google

en: Captcha verification is missing.
nl_NL: Captcha-verificatie ontbreekt.

en: Captcha verification failed. Please try again.
nl_NL: Captcha-verificatie is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Enable TPV?
nl_NL: TPV inschakelen?

en: Note: If "Pay Later" or "PayPal" are selected, a radiobutton will appear in the form to select if the payment will be made with RedSys or not.
nl_NL: Opmerking: Als "Later betalen" of "PayPal" zijn geselecteerd, verschijnt er een keuzerondje in het formulier om te selecteren of de betaling met RedSys wordt gedaan of niet.

en: Label for the "<strong>Pay with RedSys</strong>" option
nl_NL: Label voor de optie "<strong>Betalen met RedSys</strong>"

en: CLAVE SECRETA
nl_NL: Geheime sleutel

en: Mode
nl_NL: Modus

en: SandBox - Testing sandbox area
nl_NL: SandBox - Sandbox-gebied testen

en: The add-on adds support for RedSys TPV payments
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor RedSys TPV-betalingen

en: The add-on adds support for reminder notifications
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor herinneringsmeldingen

en: Enable SagePay? (if enabled PayPal Standard is disabled)
nl_NL: SagePay inschakelen? (indien ingeschakeld is PayPal Standaard uitgeschakeld)

en: Vendor ID
nl_NL: Leveranciers-ID

en:  SagePay Encrypt Password
nl_NL:  SagePay versleutelt wachtwoord

en: SagePay - Currency
nl_NL: SagePay - Valuta

en: State
nl_NL: Provincie

en: The add-on adds support for SagePay payments
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor SagePay-betalingen

en: Pay with SagePay
nl_NL: Betalen met SagePay

en: Enable SagePayments? (if enabled PayPal Standard is disabled)
nl_NL: SagePayments inschakelen? (indien ingeschakeld is PayPal Standaard uitgeschakeld)

en: Merchant ID (M_id)
nl_NL: Verkopers-ID (M_id)

en: Shipping/Freight:
nl_NL: Verzending/Vracht:

en: Tax:
nl_NL: Belasting:

en: First Name:
nl_NL: Voornaam:

en: Last Name:
nl_NL: Achternaam:

en: Address:
nl_NL: Adres:

en: City:
nl_NL: Stad:

en: State:
nl_NL: Provincie:

en: ZIP:
nl_NL: Postcode:

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Telephone:
nl_NL: Telefoon:

en: The add-on adds support for SagePayments payments
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor SagePayments-betalingen

en: Pay with SagePayments
nl_NL: Betalen met SagePayments

en: Organizational ID
nl_NL: Organisatie ID

en: Enabling debug
nl_NL: Foutopsporing inschakelen

en: Debug email
nl_NL: E-mail foutopsporing

en: Lead Attributes
nl_NL: Hoofdkenmerken

en: The add-on allows create SalesForce leads with the submitted information
nl_NL: Met de add-on kunt u SalesForce-leads maken met de ingediende informatie

en: Signature Settings
nl_NL: Handtekeninginstellingen

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Line thickness
nl_NL: Lijndikte

en: Show guideline
nl_NL: Toon richtlijn

en: Guideline color
nl_NL: Richtlijn kleur

en: Field name
nl_NL: Veldnaam

en: Enter the field name to be replaced by the signature
nl_NL: Voer de veldnaam in die door de handtekening moet worden vervangen

en: The add-on allows to replace form fields with "Signature" fields
nl_NL: De add-on maakt het mogelijk om formuliervelden te vervangen door "Handtekening" velden

en: Enable Skrill Payments?
nl_NL: Skrill Payments inschakelen?

en: Skrill Email
nl_NL: Skrill e-mail

en: The add-on adds support for Skrill payments
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor Skrill-betalingen

en: Pay with Skrill
nl_NL: Betalen met Skrill

en: The add-on allows to define emails to be sent when the booking status is changed from the bookings list
nl_NL: De add-on maakt het mogelijk om e-mails te definiëren, die worden verzonden wanneer de boekingsstatus wordt gewijzigd in de boekingslijst

en: Enable Stripe?
nl_NL: Inschakelen Stripe?

en: click to get the your stripe key
nl_NL: klik om je Stripe sleutel te krijgen

en: Publishable Key
nl_NL: Openbare Sleutel

en: click to get the your stripe secret key
nl_NL: klik om de geheime sleutel van uw Stripe te krijgen

en: Stripe - Currency
nl_NL: Stripe - Valuta

en: Payment frequency?
nl_NL: Betalingsfrequentie?

en: One time payment
nl_NL: Eenmalige betaling

en: Daily (subcription)
nl_NL: Dagelijks (abonnement)

en: Weekly (subscription)
nl_NL: Wekelijks (abonnement)

en: Monthly (subscription)
nl_NL: Maandelijks (abonnement)

en: Yearly (subscription)
nl_NL: Jaarlijks (abonnement)

en: Trial period length in days for subscription payments
nl_NL: Duur van de proefperiode in dagen voor abonnementsbetalingen

en: Plan name for subscription payments
nl_NL: Abonnementsnaam voor abonnementsbetalingen

en: The add-on adds support for Stripe payments
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor Stripe-betalingen

en: Enable iDeal-TargetPay?
nl_NL: Wilt u iDeal-TargetPay inschakelen?

en: Payments Mode
nl_NL: Betalingsmodus

en: Test Mode
nl_NL: Testmodus

en: Production - Real Payments
nl_NL: Productie - Real Payments

en: The add-on adds support for iDeal via TargetPay payments
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor iDeal via TargetPay betalingen

en: Pay with iDeal/TargetPay
nl_NL: Betalen met iDeal/TargetPay

en: The add-on applies the timezone conversion to display the time-slots in the customer timezone
nl_NL: De add-on past de tijdzone-conversie toe om de tijdslots in de tijdzone van de klant weer te geven

en: The add-on adds support for Twilio SMS notifications
nl_NL: De add-on voegt ondersteuning toe voor Twilio SMS-meldingen

en: Add the uploaded files to the media library
nl_NL: Voeg de geüploade bestanden toe aan de mediabibliotheek

en: Add Custom Media Types
nl_NL: Aangepaste mediatypen toevoegen

en: Adds the files extensions separated by comma: <strong>svg,xml,zip</strong>
nl_NL: Voegt de extensies van de bestanden toe, gescheiden door komma’s: <strong>svg,xml,zip</strong>

en: The add-on allows to add the uploaded files to the Media Library, and the support for new mime types
nl_NL: De add-on maakt het mogelijk om de geüploade bestanden toe te voegen aan de mediabibliotheek en de ondersteuning voor nieuwe mime-typen

en: WebHook URL
nl_NL: WebHook-URL

en: The add-on allows put the submitted information to a webhook URL, and integrate the forms with the Zapier service
nl_NL: De add-on maakt het mogelijk om de ingediende informatie naar een webhook URL te sturen en de formulieren te integreren met de Zapier service

en: The add-on allows integrate the forms with WooCommerce products
nl_NL: De add-on maakt het mogelijk om de formulieren te integreren met WooCommerce-producten

en: Contact Form to Email
nl_NL: Contactformulier naar e-mail

en: Enter the ID of the form
nl_NL: Voer de ID van het formulier in

en: Calculate the product price through the form
nl_NL: Bereken de productprijs via het formulier

en: Minimum price allowed (numbers only)
nl_NL: Minimumprijs toegestaan (alleen nummers)

en: The summary section is optional. It is possible to use the special tags supported by the notification emails.
nl_NL: Het overzichtsgedeelte is optioneel. Het is mogelijk om de speciale tags te gebruiken die worden ondersteund door de e-mails met meldingen.

en: Activate the summary
nl_NL: Activeer de samenvatting

en: Summary title
nl_NL: Samenvatting titel

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: Insert Appointment Hour Booking
nl_NL: Appointment Hour Booking invoegen

en: Select Form
nl_NL: Selecteer formulier

en: Appointment Hour Booking - Add Ons
nl_NL: Appointment Hour Booking - Add-ons

en: Return to the calendars list
nl_NL: Terug naar de lijst met agenda's

en: Active Add Ons
nl_NL: Actieve add-ons

en: Top
nl_NL: Boven

en: Add Booking
nl_NL: Boeking toevoegen

en: This page is for adding bookings from the administration area. The captcha and payment process are disabled in order to allow the website manager easily adding bookings.
nl_NL: Deze pagina is voor het toevoegen van boekingen vanuit de beheer sectie. De captcha en het betalingsproces zijn uitgeschakeld zodat de beheerder eenvoudig boekingen kan toevoegen.

en: Access verification error. Cannot update settings.
nl_NL: Fout bij toegangsverificatie. Kan instellingen niet bijwerken.

en: License ID updated
nl_NL: Licentie-ID bijgewerkt

en: New Calendar
nl_NL: Nieuwe kalender

en: Calendar Name
nl_NL: Naam kalender

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Calendars List
nl_NL: Kalenderlijst

en: Form Name
nl_NL: Formuliernaam

en: Options
nl_NL: Opties

en: Shortcode for Pages and Posts
nl_NL: Shortcode voor pagina's en berichten

en: Rename
nl_NL: Naam wijzigen

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Publish
nl_NL: Publiceer

en: Booking Orders
nl_NL: Boekingsbestellingen

en: Schedule
nl_NL: Planning

en: Stats
nl_NL: Statistieken

en: Clone
nl_NL: Dupliceer

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Plugin License
nl_NL: Plugin Licentie

en: License ID
nl_NL: Licentie ID

en: Website ID
nl_NL: Website-id

en: License Status
nl_NL: Licentie status

en: Click to display the License Status.
nl_NL: Klik hierop om de licentiestatus weer te geven.

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Request Custom Modifications
nl_NL: Aangepaste wijzigingen aanvragen

en: Manually updated
nl_NL: Handmatig bijgewerkt

en: Search for
nl_NL: Zoek naar

en: From
nl_NL: Van

en: To
nl_NL: Aan

en: All Items
nl_NL: Alle items

en: Export to CSV
nl_NL: Exporteer naar CSV

en: &laquo; Previous
nl_NL: &laquo; Vorige

en: Next &raquo;
nl_NL: Volgende &raquo;

en: Submission Date
nl_NL: Datum van inzending

en: Paid Status
nl_NL: Betaalstatus

en: Paid
nl_NL: Betaald

en: Submissions per day
nl_NL: Inzendingen per dag

en: Submissions per day in the selected date range.
nl_NL: Inzendingen per dag in het geselecteerde datumbereik.

en: Days from
nl_NL: Dagen vanaf

en: Submissions per hour
nl_NL: Inzendingen per uur

en: Total submissions per hour in the selected date range.
nl_NL: Totaal aantal inzendingen per uur in het geselecteerde datumbereik.

en: Hours from 0 to 23
nl_NL: Uren van 0 tot 23

en: Select field for the report
nl_NL: Veld selecteren voor het rapport

en: Report of values for
nl_NL: Rapport van waarden voor

en: Number of times that appears each value. Percent in relation to the total of submissions.
nl_NL: Aantal keren dat elke waarde wordt weergegeven. Percentage ten opzichte van het totaal aantal inzendingen.

en: Date range from
nl_NL: Datumbereik vanaf

en: to
nl_NL: tot

en: Print Stats
nl_NL: Statistieken afdrukken

en: Change to Schedule Calendar View
nl_NL: Wijzig naar  planning kalenderweergave

en: Change to Schedule List View
nl_NL: Wijzig naar planning lijstweergave

en: All
nl_NL: Alle

en: Paid only
nl_NL: Alleen betaalde

en: Booking Status
nl_NL: Boeking status

en: Slot
nl_NL: Periode

en: Print
nl_NL: Afdrukken

en: The purpose of this page is to <strong>display the bookings/schedule in a calendar view</strong>. You can add bookings from the public booking form or
nl_NL: Het doel van deze pagina is om <strong> de boekings/planning weer te geven in een kalenderweergave </strong>. Je kunt boekingen toevoegen via het openbare boekingsformulier of

en: add bookings from the dashboard
nl_NL: boekingen toevoegen vanaf het dashboard

en: and the bookings will appear in this calendar.<br />For CSV export, print and filter options switch to the "<strong>List View</strong>" with the button above this text.
nl_NL: en de boekingen zullen in deze kalender verschijnen.<br />Voor CSV-export, afdruk- en filteropties gaat u naar de <strong>"Lijstweergave"</strong>" met de knop boven deze tekst.

en: Save Changes and Return
nl_NL: Wijzigingen opslaan en teruggaan

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Notification Emails
nl_NL: E-mails met meldingen

en: Antispam
nl_NL: Anti spam

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Add a Field
nl_NL: Voeg een veld toe

en: Field Settings
nl_NL: Veld Instellingen

en: Form Settings
nl_NL: Formulier instellingen

en: Labels and Texts
nl_NL: Labels en teksten

en: Button Labels
nl_NL: Knoplabels

en: Submit button label (text)
nl_NL: Verzendknop label (tekst)

en: Page {0} of {0} (text
nl_NL: Pagina {0} van {0} (tekst

en: Previous page button label (text)
nl_NL: Label van knop Vorige pagina (tekst)

en: Next page button label (text)
nl_NL: Label van knop Volgende pagina (tekst)

en: Error messages for validation rules
nl_NL: Foutberichten voor validatieregels

en: "is required" text
nl_NL: tekst "is vereist"

en: "is email" text
nl_NL: "is e-mail" tekst

en: "is valid captcha" text
nl_NL: "is geldige captcha" tekst

en: "is valid date (mm/dd/yyyy)" text
nl_NL: "is geldige datum (mm/dd/jjjj)" tekst

en: "is valid date (dd/mm/yyyy)" text
nl_NL: "is geldige datum (dd/mm/jjjj)" tekst

en: "is number" text
nl_NL: "is nummer" tekst

en: "only digits" text
nl_NL: Tekst "alleen cijfers"

en: "under maximum" text
nl_NL: Tekst "onder maximum"

en: "over minimum" text
nl_NL: Tekst "over minimum"

en: "Max appointments allowed messsage" text
nl_NL: Tekst "Max afspraken toegestaan"

en: Next Step - General Settings >
nl_NL: Volgende stap - Algemene instellingen >

en: Save and Publish
nl_NL: Bewaar en publiceer

en: Save and Return
nl_NL: Bewaar en teruggaan

en: Confirmation / Thank you page
nl_NL: Bevestiging / bedank pagina

en: Address / URL of the page where the user will be redirected after submiting the booking form
nl_NL: Adres / URL van de pagina waarnaar de gebruiker wordt doorgestuurd na het indienen van het boekingsformulier

en: Default status of new bookings
nl_NL: Standaardstatus van nieuwe boekingen

en: Only "Approved" items are taken in account for the availability verification.
nl_NL: Alleen "Goedgekeurde" items worden in aanmerking genomen voor de beschikbaarheid verificatie.

en: Default status of paid bookings
nl_NL: Standaardstatus van betaalde boekingen

en: If a payment add-on is enabled the booking will be changed to this status after the payment.
nl_NL: Als er een betalings add-on is ingeschakeld, zal de boeking na de betaling in deze status worden gewijzigd.

en: Global Calendar Settings
nl_NL: Algemene agenda-instellingen

en: Date Format
nl_NL: Datumformaat

en: Calendar Language
nl_NL: Kalender taal

en: Payment Integration Settings
nl_NL: Instellingen voor betalingsintegratie

en: Product name at payment page
nl_NL: Productnaam op betaalpagina

en: Label of "Pay Later" option (if enabled)
nl_NL: Label van de optie "Later betalen" (indien ingeschakeld)

en: Note: To enable a payment method enable first the related addon.
nl_NL: Opmerking: Schakel eerst de bijbehorende add-on in om een betaalmethode in te schakelen.

en: Users with access to the messages list
nl_NL: Gebruikers met toegang tot de berichtenlijst

en: Select users with access (CTRL+click for multiple selection)
nl_NL: Selecteer gebruikers met toegang (CTRL + klik voor meervoudige selectie)

en: Next Step - Notification Emails >
nl_NL: Volgende stap - Kennisgeving e-mails >

en: From / To Email Addresses
nl_NL: Van / naar e-mailadressen

en: Send email "From"
nl_NL: Stuur e-mail “Van”

en: From fixed email address indicated below - Recommended option
nl_NL: Vanaf het onderstaande vaste e-mailadres - Aanbevolen optie

en: From the email address indicated by the customer
nl_NL: Van het door de klant opgegeven emailadres

en: If you select "from fixed..." the customer email address will appear in the "to" address when you hit "reply", this is the recommended setting to avoid mail server restrictions.
nl_NL: Als u “ vanaf vast…” selecteert, zal het e-mailadres van de klant verschijnen in het “aan”-adres wanneer u op “beantwoorden” drukt, dit is de aanbevolen instelling om mailserverbeperkingen te vermijden.

en: If you select "from customer email" then the customer email will appear also visually when you receive the email, but this isn't supported by all hosting services, so this
                    option isn't recommended in most cases.
nl_NL: Als u "vanaf e-mail van de klant" selecteert, wordt de e-mail van de klant ook visueel weergegeven wanneer u de e-mail ontvangt, maar dit wordt niet door alle hostingservices ondersteund, dus deze
                    optie wordt in de meeste gevallen niet aanbevolen.

en: "From" email (for fixed "from" addresses)
nl_NL: "Van" e-mail (voor vaste "van" -adressen)

en: Send email "To"
nl_NL: Stuur e-mail "Aan"

en: To the fixed email(s) address(es) indicated below - Recommended option
nl_NL: Naar de vaste e-mailadres(s) die hieronder worden aangegeven - Aanbevolen optie

en: To the email address selected in a form field (ex: captcha image enabled is recommended in this case)
nl_NL: Naar het e-mailadres dat in een formulierveld is geselecteerd (bv.: in dit geval wordt captcha-afbeelding ingeschakeld aanbevolen)

en: If you select "To fixed..." enter the destination emails in the next field.
nl_NL: Als u “Naar vast…” selecteert, voert u in het volgende veld de e-mails van de bestemming in.

en: If you select "To email ...in form field" then add a field like a drop-down, radio-button or checkbox that contains the email address in the field value (not needed in the field text but in the internal value).
nl_NL: Als u “Naar e-mail …in formulierveld” selecteert, voeg dan een veld toe zoals een drop-down, radio-button of checkbox dat het e-mail adres in de veldwaarde bevat (niet nodig in de veldtekst maar in de interne waarde).

en: Destination emails (comma separated)
nl_NL: Bestemmings e-mails (gescheiden door komma's)

en: Field that contains the destination email(s)
nl_NL: Veld dat de bestemmings-e-mail(s) bevat

en: Email Notification to Website Administrator
nl_NL: E-mail kennisgeving aan sitebeheerder

en: Email subject
nl_NL: E-mail onderwerp

en: Include additional information?
nl_NL: Aanvullende informatie toevoegen?

en: Email format?
nl_NL: E-mail formaat?

en: Plain Text (default)
nl_NL: Platte tekst (standaard)

en: HTML (use html in the textarea below)
nl_NL: HTML (gebruik html in het tekstgebied hieronder)

en: Email Copy to the User / Customer
nl_NL: E-mail kopie naar de gebruiker / klant

en: Send confirmation/thank you message to user?
nl_NL: Bevestigings-/bedankbericht naar gebruiker sturen?

en: Email field on the form
nl_NL: E-mailveld op het formulier

en: Next Step - Antispam >
nl_NL: Volgende stap - Antispam >

en: Captcha Verification
nl_NL: Captcha verificatie

en: Use Captcha Verification?
nl_NL: Captcha-verificatie gebruiken?

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Chars
nl_NL: Tekens

en: Min font size
nl_NL: Minimale lettertype grootte

en: Max font size
nl_NL: Maximale lettertype grootte

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Noise
nl_NL: Ruis

en: Noise Length
nl_NL: Ruis lengte

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Border
nl_NL: Rand

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Next Step - Reports >
nl_NL: Volgende stap - Rapporten >

en: Automatic Reports: Send submissions in CSV format via email
nl_NL: Automatische rapporten: verzend inzendingen in CSV format via e-mail

en: Enable Reports?
nl_NL: Rapporten inschakelen?

en: Send report every
nl_NL: Verstuur rapport elke

en: days (Put a 0 to send the report immediately after each submission)
nl_NL: dagen (plaats een 0 om het rapport direct na elke inzending te verzenden)

en: Send report after this hour (server time)
nl_NL: Verzend rapport na deze tijd (servertijd)

en: Send the report to the following email addresses (comma separated)
nl_NL: Verzend het rapport naar de volgende e-mailadressen (gescheiden door komma's)

en: Email Text (CSV file will be attached with the submissions)
nl_NL: E-mail tekst (CSV bestand wordt bijgevoegd bij de inzendingen)

en: Next Step - Add Ons >
nl_NL: Volgende stap - Add-ons>

en: <h2>Add-Ons Settings:</h2><hr />
nl_NL: <h2>Add-ons Instellingen:</h2><hr />

en: You can optionally
nl_NL: Optioneel kunt je

en: activate add ons in the add ons section
nl_NL: add-ons activeren in het gedeelte add-ons

en: The add ons can be enabled to add new features.
nl_NL: De add-ons kunnen worden ingeschakeld om nieuwe functies toe te voegen.

en: If you don't want to enable add ons now then <strong>continue saving these settings and publishing the booking form</strong>.
nl_NL: Als je add-ons nu niet wilt inschakelen, <strong> sla deze instellingen dan op en publiceer het boekingsformulier.</strong>.

en: Free Support
nl_NL: Gratis ondersteuning

en: [All]
nl_NL: [Alle]

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Request custom changes
nl_NL: Vraag aangepaste wijzigingen aan

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Insert  Appointment Hour Booking
nl_NL: Invoegen  Appointment Hour Booking

en: Security Code
nl_NL: Beveiligingscode

en: Publish Appointment Hour Booking Form
nl_NL: Publiceer het Appointment Hour Booking formulier

en: Great! Form successfully published
nl_NL: Super! Formulier succesvol gepubliceerd

en: The booking form was placed into the page
nl_NL: Het boekingsformulier is op de pagina geplaatst

en: Now you can:
nl_NL: Nu kan je:

en: View the Published Booking Form
nl_NL: Het gepubliceerde boekingsformulier bekijken

en: Note: If the calendar was published in a new page or post it will be a 'draft', you have to publish the page/post in the future if needed.
nl_NL: Opmerking: Als de kalender werd gepubliceerd in een nieuwe pagina of post zal het nog een “ontwerp” zijn, u moet de pagina/post in de toekomst publiceren indien nodig.

en: Edit the booking form settings and calendar availability
nl_NL: Bewerk de instellingen van het boekingsformulier en de beschikbaarheid van de kalender

en: Select calendar
nl_NL: Selecteer kalender

en: Where to publish it?
nl_NL: Waar publiceren?

en: Into a new page
nl_NL: In een nieuwe pagina

en: Into a new post
nl_NL: In een nieuw bericht

en: Into an existent page
nl_NL: In een bestaande pagina

en: Into an existent post
nl_NL: In een bestaand bericht

en: Widget in a sidebar, header or footer
nl_NL: Widget in een zijbalk, header of footer

en: Page/Post Title
nl_NL: Pagina/Bericht titel

en: Classic way? Just copy and paste the following shortcode into the page/post:
nl_NL: Klassieke manier? Kopieer en plak gewoon de volgende shortcode in de pagina/post:

en: Using Elementor?
nl_NL: Gebruik je Elementor?

en: Using New WordPress Editor (Gutenberg)?
nl_NL: Gebruik je de nieuwe WordPress editor (Gutenberg)?

en: Using classic WordPress editor or other editors?
nl_NL: Gebruik je de klassieke WordPress editor of andere editors?

en: You can also publish the form in a post/page, use the dedicated icon
nl_NL: Je kunt het formulier ook in een bericht/pagina publiceren, gebruik het speciale pictogram

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: which has been added to your Upload/Insert Menu, just below the title of your Post/Page
nl_NL: die is toegevoegd aan je menu Uploaden/Invoegen, net onder de titel van je bericht/pagina

en: Select post
nl_NL: Selecteer bericht

en: Publish Calendar
nl_NL: Publiceer kalender

en: Note
nl_NL: Notitie

en: which has been added to your Upload/Insert Menu, just below the title of your Post/Page or under the "+" icon if using the Gutenberg editor.
nl_NL: die is toegevoegd aan je menu Uploaden/Invoegen, net onder de titel van je bericht/pagina of onder het pictogram "+" als je de Gutenberg editor gebruikt.

en: Appointment Hour Booking - General Settings
nl_NL: Appointment Hour Booking - Algemene instellingen

en: Email Report Settings
nl_NL: Instellingen e-mail rapport

en: Troubleshoot Area
nl_NL: Probleemoplosser gebied

en: Edit Styles
nl_NL: Stijlen bewerken

en: Edit Scripts
nl_NL: Scripts bewerken

en: Automatic Email Reports
nl_NL: Automatische e-mail rapporten

en: Automatic email reports for <b>ALL forms</b>: Send submissions in CSV format via email.
nl_NL: Automatische e-mailrapporten voor <b>Alle formulieren</b>: Stuur inzendingen in CSV-formaat via e-mail.

en: days
nl_NL: dagen

en: Send after this hour (server time)
nl_NL: Verzend na deze tijd (servertijd)

en: Send email from
nl_NL: E-mail verzenden vanaf

en: Send to email(s)
nl_NL: Verzenden naar e-mail(s)

en: Email Text (CSV file will be attached
nl_NL: E-mail tekst (CSV-bestand wordt bijgevoegd

en: Note: For setting up a report only for a specific form use the setting area available for that when editing each form settings
nl_NL: Opmerking: Als u een rapport alleen voor een bepaald formulier wilt instellen, gebruikt u het daarvoor beschikbare instellingsgebied bij het bewerken van de formulierinstellingen

en: Important!
nl_NL: Belangrijk!

en: Use this area only if you are experiencing conflicts with third party plugins, with the theme scripts or with the character encoding.
nl_NL: Gebruik dit gebied alleen als u conflicten ondervindt met plugins van derden, met de themascripts of met de tekencodering.

en: Script load method
nl_NL: Methode voor het laden van scripts

en: Classic (Recommended)
nl_NL: Klassiek (aangeraden)

en: Change the script load method if the form doesn't appear in the public website.
nl_NL: Verander de methode voor het laden van het script als het formulier niet op de openbare website verschijnt.

en: Character encoding
nl_NL: Tekencodering

en: Keep current charset (Recommended)
nl_NL: Huidige tekenset behouden (aanbevolen)

en: try this first
nl_NL: probeer dit eerst

en: Update the charset if you are getting problems displaying special/non-latin characters. After updated you need to edit the special characters again.
nl_NL: Update de karakterset als u problemen ondervindt bij het weergeven van speciale/niet-latijnse karakters. Na de update moet u de speciale tekens opnieuw bewerken.

en: Use this area to add custom CSS styles. These styles will be keep safe even after updating the plugin.
nl_NL: Gebruik dit gebied om aangepaste CSS-stijlen toe te voegen. Deze stijlen zullen veilig blijven, zelfs na het bijwerken van de plug-in.

en: For commonly used CSS styles please check the following FAQ section:
nl_NL: Voor veelgebruikte CSS-stijlen raadpleegt u de volgende FAQ-sectie:

en: Sample Styles:
nl_NL: Voorbeeld stijlen:

en: Make the calendar 100% width / responsive:
nl_NL: Maak de kalender 100% breed / responsive:

en: Make the send button in a hover format:
nl_NL: Maak de verzendknop in een hover formaat:

en: Change the color of all form field labels:
nl_NL: Wijzig de kleur van alle formulierveldlabels:

en: Change color of fonts into all fields:
nl_NL: Wijzig de kleur van lettertypen in alle velden:

en: Change the calendar header color:
nl_NL: Wijzig de kleur van de agendakoptekst:

en: Other styles:
nl_NL: Andere stijlen:

en: For other styles check the design section in the FAQ:
nl_NL: Voor andere stijlen raadpleegt u het ontwerp gedeelte in de VEELGESTELDE VRAGEN:

en: Use this area to add custom scripts. These scripts will be keep safe even after updating the plugin.
nl_NL: Gebruik dit gebied om aangepaste scripts toe te voegen. Deze scripts worden veilig bewaard, zelfs na het bijwerken van de plug-in.

en: Customization
nl_NL: Maatwerk

en: Edit Page
nl_NL: Bewerk pagina

en: This field is required.
nl_NL: Dit veld is verplicht.

en: Please enter a valid email address.
nl_NL: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Please enter a valid captcha code.
nl_NL: Voer een geldige captchacode in.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
nl_NL: Voer een geldige datum in volgens dit formaat (mm/dd/jjjj)

en: Please enter a valid number.
nl_NL: Vul een geldig nummer in.

en: Please enter only digits.
nl_NL: Voer enkel cijfers in.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
nl_NL: Vul een waarde in, kleiner dan of gelijk aan {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
nl_NL: Vul een waarde in, groter dan of gelijk aan {0}.

en: Quantity
nl_NL: Aantal

en: Please enter no more than {0} characters.
nl_NL: Voer niet meer dan {0} tekens in.

en: Please enter at least {0} characters.
nl_NL: Vul ten minste {0} karakters in.

en: No more slots available.
nl_NL: Er zijn geen periodes beschikbaar.

en: Selected time is no longer available. Please select a different time.
nl_NL: De geselecteerde tijd is niet langer beschikbaar. Gelieve een andere tijd te kiezen.

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Cancelled by customer
nl_NL: Geannuleerd door gebruiker

en: Rejected
nl_NL: Afgewezen

en: Attended
nl_NL: Deelgenomen

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Administrator options
nl_NL: Opties voor beheerders

en: Send notification emails for this booking
nl_NL: Stuur notificatie emails voor deze boeking

en: No appointments found with the selected filters
nl_NL: Geen afspraken gevonden met de geselecteerde filters

en: Discount code
nl_NL: Kortingscode

en: Please upload a valid file type
nl_NL: Upload een geldig bestandstype

en: Every
nl_NL: Elke

en: Weekly on weekdays
nl_NL: Wekelijks op werkdagen

en: Weekly on Monday, Wednesday, Friday
nl_NL: Wekelijks op maandag, woensdag, vrijdag

en: Weekly on Tuesday, Thursday
nl_NL: Wekelijks op dinsdag, donderdag

en: weeks
nl_NL: weken

en: on day
nl_NL: op dag

en: on the
nl_NL: op de

en: months
nl_NL: maanden

en: on
nl_NL: op

en: Annually
nl_NL: Jaarlijks

en: years
nl_NL: jaren

en: Once
nl_NL: Eénmalig

en: until
nl_NL: tot

en: and repeated on
nl_NL: en herhaald op

en: Starts on
nl_NL: Begint op

en: Ends after a number of occurrences
nl_NL: Eindigt na een aantal keren

en: day of the week
nl_NL: dag van de week

en: day of the month
nl_NL: dag van de maand

en: Repeat by
nl_NL: Herhaal door

en: Repeat on
nl_NL: Herhaal op

en: Repeat every
nl_NL: Herhaal iedere

en: Repeats
nl_NL: Herhaalt

en: Every weekday (Monday to Friday)
nl_NL: Elke werkdag (maandag tot vrijdag)

en: Every Monday, Wednesday, and Friday
nl_NL: Elke maandag, woensdag en vrijdag

en: Every Tuesday, and Thursday
nl_NL: Elke dinsdag en donderdag

en: Add available slots
nl_NL: Beschikbare perioden toevoegen

en: Mar
nl_NL: Mrt

en: May
nl_NL: Mei

en: Oct
nl_NL: Okt

en: first
nl_NL: eerste

en: second
nl_NL: tweede

en: third
nl_NL: derde

en: fourth
nl_NL: vierde

en: last
nl_NL: laatste

en: Repeat
nl_NL: Herhalen

en: times
nl_NL: keren

en: after
nl_NL: na

en: Ends
nl_NL: Eindigt op

en: occurrences
nl_NL: gebeurtenissen

en: or
nl_NL: of

en: SU
nl_NL: ZO

en: MO
nl_NL: MA

en: TU
nl_NL: DI

en: WE
nl_NL: WO

en: TH
nl_NL: DO

en: FR
nl_NL: VR

en: SA
nl_NL: ZA

en: Online Demo
nl_NL: Online demo

en: I Need Help
nl_NL: Ik heb hulp nodig

en: Upgrade Plugin
nl_NL: Plugin upgraden

en: Block Times
nl_NL: Blokkeer deze tijden

en: This page is for <strong>blocking some of the available times</strong>. For services with multiple capacity be sure to select the "quantity" to be blocked.
nl_NL: Deze pagina is voor <strong>het blokkeren van enkele van de beschikbare tijden</strong>. Voor diensten met meerdere capaciteiten moet u de te blokkeren “hoeveelheid” selecteren.

en: If you want to block complete dates please use instead the <a href="https://apphourbooking.dwbooster.com/customdownloads/invalid-dates.png" target="_blank">invalid dates feature</a>.
nl_NL: Als je volledige datums wil blokkeren, gebruikt je in plaats daarvan de functie <a href="https://apphourbooking.dwbooster.com/customdownloads/invalid-dates.png" target="_blank"> functie voor ongeldige datums </a>.

en: Block selected dates
nl_NL: Blokkeer de geselecteerde data

en: CSV Settings
nl_NL: CSV instellingen

en: CSV Settings Area
nl_NL: CSV instellingengebied

en: Exclude fields from "Booking Orders" CSV export
nl_NL: Velden uitsluiten van CSV export "Boekingsopdrachten"

en: Exclude fields from "Schedule List View" CSV export
nl_NL: Velden uitsluiten van CSV export "Schema lijstweergave"

en: Update Changes
nl_NL: Update wijzigingen

en: Enter field names comma separated, example: <b>final_price,referrer,fieldname1,fieldname2<b>
nl_NL: Geef hier de veldnamen gescheiden door een komma, bijvoorbeeld: <b>definitieve_prijs,verwijzing,veldnaam1,veldnaam2<b>

en: Enter field names comma separated, example: <b>paid,cancelled<b>
nl_NL: Geef hier de veldnamen gescheiden door een komma, bijvoorbeeld: <b>betaald,geannuleerd<b>

en: Update Report Settings
nl_NL: Update rapportinstellingen

en: Other parameters
nl_NL: Andere parameters

en: Exclude calendar from schedule contents
nl_NL: Agenda uitsluiten van geplande inhoud

en: Include admin blocked times?
nl_NL: Inclusief admin geblokkeerde tijden?

en: ADVANCED SETTINGS
nl_NL: GEAVANCEERDE INSTELLINGEN

en: CONTENTS FOR CALENDAR DISPLAYED PUBLIC WEBSITE
nl_NL: INHOUD VAN DE GETOONDE KALENDER OP PUBLIEKE SITE

en: Event Content
nl_NL: Activiteit inhoud

en: Event title
nl_NL: Activiteit title

en: CONTENTS FOR CALENDAR DISPLAYED ADMIN AREA
nl_NL: INHOUD VOOR KALENDER WEERGEGEVEN BEHEERGEBIED

en: Schedule Calendar Contents
nl_NL: Planning kalender inhouden

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Appointment Hour Booking: Upcoming appointments
nl_NL: Appointment Hour Booking: Toekomstige afspraken

en: Qty
nl_NL: Aant

en: "Cost" label
nl_NL: "Kosten" label

en: "Cancel" link label
nl_NL: "Annuleren" link label

en: "Quantity" field label
nl_NL: "Aantal" veld label

en: Other Texts
nl_NL: Overige teksten

en: Hide the service drop-down:
nl_NL: Verberg de keuzelijst voor diensten:

en: The following Add Ons are included in the commercial versions of the plugin:
nl_NL: De volgende uitbreidingen zijn inbegrepen in de commerciële versie van de plugin:

en: Maximum items listed
nl_NL: Maximaal aantal items

en: Save Changes and Continue Editing
nl_NL: Sla wijzigingen op en ga verder met bewerken

en: Change it if you get the CSV columns mixed
nl_NL: Aanpassen als de CSV kolommen door elkaar worden gezet

en: semicolon: ";"
nl_NL: puntkomma: ";"

en: comma: ","
nl_NL: komma: ","

en: Field separator for CSV files?
nl_NL: Scheidingsteken voor CSV bestanden?

en: Set to "No" if special characters appear with question marks "?" in the CSV file.
nl_NL: Zet op "Nee" als speciale karakters als "?" getoond worden in het CSV bestand.

en: Auto-fix character for CSV files?
nl_NL: Speciale karakters automatisch aanpassen in CSV bestanden?

en: BLOCKED BY ADMIN
nl_NL: GEBLOKKEERD DOOR BEHEER

en: No upcoming appointments found
nl_NL: Geen aankomende afspraken gevonden

en: upcoming appointments:
nl_NL: aanstaande afspraken:

en: Next
nl_NL: Volgende

en: The add-on adds a widget to display a list of upcoming appointments in the dashboard welcome page.
nl_NL: De add-on voegt een widget toe om een lijst met komende afspraken weer te geven op de welkom-pagina van het dashboard.

en: Include appointment end-time in the confirmation emails?
nl_NL: Eindtijd afspraak in de bevestigingsmail opnemen?

en: Allow selected users access also to the calendar settings?
nl_NL: Geselecteerde gebruikers ook toegang geven tot de kalenderinstellingen?

en: Are you sure you want to cancel this booking?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze boeking wilt annuleren?

en: Confirm
nl_NL: Bevestigen
