Appointment Hour Booking - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Email
lv: E-pasts

en: Please enter the security code
lv: Ievadiet drošības kodu

en: Message
lv: ziņojums

en: Coupon code
lv: Kupona kods

en: Security Code
lv: Drošības kods

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir vajadzīgs.

en: Please enter a valid email address.
lv: Lūdzu ievadiet derīgu adresi

en: Please enter a valid captcha code.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu CAPTCHA kodu.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu datumu ar šo formātu (mm/dd/gggg)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu datumu ar šo formātu (dd/mm/gggg)

en: Please enter a valid number.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu numuru.

en: Please enter only digits.
lv: Lūdzu, ievadiet tikai ciparus.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
lv: Lūdzu, ievadiet vērtība ir mazāka vai vienāda ar {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
lv: Lūdzu, ievadiet spēks ir lielāks par vai vienāds ar {0}.
