Appointment Hour Booking - en to fr_FR translation catalogue (18 entries)

en: Email
fr_FR: E-Mail

en: Please enter the following security code to confirm the cancellation:
fr_FR: Merci d'entrer le code de sécurité:

en: Please enter the security code
fr_FR: Merci d'entrer le code de sécurité

en: Incorrect verification code
fr_FR: Se il vous plait entrer le code de vérification de captcha

en: Coupon code
fr_FR: Code promo

en: Email:
fr_FR: E-Mail:

en: Use Captcha Verification?
fr_FR: Se il vous plait entrer le code de vérification de captcha?

en: Cancel
fr_FR: supprimer

en: Cost
fr_FR: Coût

en: Security Code
fr_FR: Code de sécurité

en: This field is required.
fr_FR: Ce champ est requis

en: Please enter a valid email address.
fr_FR: Veuillez inscrire une adresse électronique valide.

en: Please enter a valid captcha code.
fr_FR: Veuillez saisir un code captcha valide.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
fr_FR: Se il vous plait entrer une date valide avec ce format (jj/mm/aaaa)

en: Please enter a valid number.
fr_FR: Merci de saisir un nombre valide

en: Please enter only digits.
fr_FR: Se il vous plait saisir que des chiffres.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
fr_FR: Veuillez entrer une valeur inférieure ou égale à {0}

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
fr_FR: Veuillez entrer une valeur supérieure ou égale à {0}
