Appointment Hour Booking - en to fa_IR translation catalogue (14 entries)

en: Email
fa_IR: رایانامه

en: Please enter the security code
fa_IR: لطفا کد امنیتی را وارد کنید

en: Message
fa_IR: پیام

en: Coupon code
fa_IR: کد کوپن

en: Security Code
fa_IR: کد امنیتی

en: This field is required.
fa_IR: این فیلد الزامی است.

en: Please enter a valid email address.
fa_IR: لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid captcha code.
fa_IR: لطفا یک تصویر امنیتی معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
fa_IR: لطفا یک تاریخ معتبر با این فرمت (MM/DD/YYYY) وارد کنید

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
fa_IR: لطفا یک تاریخ معتبر با این فرمت (DD/MM/YYYY) وارد کنید

en: Please enter a valid number.
fa_IR: لطفا یک شماره تلفن معتبر وارد کنید.

en: Please enter only digits.
fa_IR: لطفا فقط رقم وارد کنید.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
fa_IR: لطفا یک مقدار کمتر یا {0} برابر را وارد کنید.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
fa_IR: لطفا یک مقدار بزرگتر یا {0} برابر را وارد کنید.
