Appointment Hour Booking - en to eo_EO translation catalogue (14 entries)

en: Email
eo_EO: Retpoŝto

en: Please enter the security code
eo_EO: Bonvolu eniri la sekureco kodo

en: Message
eo_EO: Mesaĝo

en: Coupon code
eo_EO: Kupono kodo

en: Security Code
eo_EO: Sekureca Kodo

en: This field is required.
eo_EO: Tiu kampo estas bezonata.

en: Please enter a valid email address.
eo_EO: Bonvolu entajpi validan retpoŝtadreson.

en: Please enter a valid captcha code.
eo_EO: Bonvolu entajpi validan captcha kodo.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
eo_EO: Bonvolu entajpi validan daton kun tiu formato (mm/dd/jjjj)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
eo_EO: Bonvolu entajpi validan daton kun tiu formato (tt/mm/jjjj)

en: Please enter a valid number.
eo_EO: Bonvolu entajpi validan ciferon.

en: Please enter only digits.
eo_EO: Bonvolu eniri nur ciferoj.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
eo_EO: Bonvolu entajpi valoron malpli ol aŭ egala al {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
eo_EO: Bonvolu entajpi valoron pli granda ol aŭ egala al {0}.
