Appointment Hour Booking - en to cs_CZ translation catalogue (253 entries)

en: Please enter the following security code to confirm the cancellation:
cs_CZ: Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

en: Please enter the security code
cs_CZ: Prosím, zadejte bezpečnostní kód

en: Incorrect verification code
cs_CZ: Prosím, zadejte ověřovací kód captcha

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Coupon code
cs_CZ: Kupon kód

en: Captcha verification failed. Please try again.
cs_CZ: Nesprávný captcha kód. Zkuste to prosím znovu.

en: Email:
cs_CZ: E-mail:

en: Booking Orders
cs_CZ: Přehled rezervací

en: Manually updated
cs_CZ: Manuálně updatovat

en: This field is required.
cs_CZ: Toto pole je povinné.

en: Please enter a valid email address.
cs_CZ: Zadejte prosím platnou elektronickou adresu.

en: Please enter a valid captcha code.
cs_CZ: Zadejte prosím platný captcha kód.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
cs_CZ: Zadejte prosím platné datum v tomto formátu (mm/dd/rrrr)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
cs_CZ: Zadejte prosím platné datum v tomto formátu (dd/mm/rrrr)

en: Please enter a valid number.
cs_CZ: Zadejte prosím platné číslo.

en: Please enter only digits.
cs_CZ: Prosím, zadejte pouze číslice.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
cs_CZ: Prosím, zadejte hodnotu menší nebo rovnou {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
cs_CZ: Prosím, zadejte hodnotu větší než nebo rovno {0}.

en: Return to the calendars list
cs_CZ: Vrátit se na přehled kalendářů

en: Search for
cs_CZ: Hledat

en: From
cs_CZ: Od

en: To
cs_CZ: Na

en: Item
cs_CZ: Položka

en: All Items
cs_CZ: Všechny položky

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Export to CSV
cs_CZ: Export do CSV

en: Submission Date
cs_CZ: Datum odeslání

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Paid Status
cs_CZ: Status platby

en: Options
cs_CZ: Možnosti

en: Paid
cs_CZ: Placené

en: Security Code
cs_CZ: Bezpečnostní kód

en: Block selected dates
cs_CZ: Blokovat vybraná data

en: Submissions per day
cs_CZ: Odeslání za den

en: Submissions per day in the selected date range.
cs_CZ: Odeslání za den ve vybraném časovém období.

en: Days from
cs_CZ: Dny od

en: Submissions per hour
cs_CZ: Odeslání za hodinu

en: Total submissions per hour in the selected date range.
cs_CZ: Celkový počet příspěvků za hodinu ve vybraném časovém období.

en: Hours from 0 to 23
cs_CZ: Hodiny od 0 do 23

en: Select field for the report
cs_CZ: Vybrat pole pro přehled

en: Report of values for
cs_CZ: Přehled hodnot pro

en: Number of times that appears each value. Percent in relation to the total of submissions.
cs_CZ: Počet zobrazení každé hodnoty. Procento ve vztahu k celkovému počtu příspěvků.

en: Date range from
cs_CZ: Časové období od

en: to
cs_CZ: na

en: Print Stats
cs_CZ: Tiskové statistiky

en: Active Add Ons
cs_CZ: Aktivní Add On

en: Add Ons available only with the Developer version of the plugin
cs_CZ: Add Ony dostupné pouze ve Vývojářské verzi pluginu

en: Great! Form successfully published
cs_CZ: Skvělé! Formulář byl úspěšně publikován

en: The booking form was placed into the page
cs_CZ: Rezervační formulář byl umístěn na stránku

en: Now you can:
cs_CZ: Nyní můžete:

en: View the Published Booking Form
cs_CZ: Zobrazit publikovaný rezervační formulář

en: Note: If the calendar was published in a new page or post it will be a 'draft', you have to publish the page/post in the future if needed.
cs_CZ: Poznámka: Pokud byl kalendář publikován na nové stránce nebo příspěvku, bude to „pracovní verze“, musíte stránku / příspěvek v případě potřeby v budoucnu publikovat.

en: Edit the booking form settings and calendar availability
cs_CZ: Upravit nastavení rezervačního formuláře a dostupnosti kalendáře

en: Select calendar
cs_CZ: Vybrat kalendář

en: Where to publish it?
cs_CZ: Kde publikovat?

en: Into a new page
cs_CZ: Na novou stránku

en: Into a new post
cs_CZ: Na nový příspěvek

en: Into an existent page
cs_CZ: Na existující stránku

en: Into an existent post
cs_CZ: Na existující příspěvek

en: Widget in a sidebar, header or footer - upgrade required for this option -
cs_CZ: Widget na postranním panelu, záhlaví nebo zápatí - pro tuto možnost je vyžadován upgrade -

en: Page/Post Title
cs_CZ: Titul stránky/příspěvku

en: Classic way? Just copy and paste the following shortcode into the page/post:
cs_CZ: Klasickým způsobem? Stačí zkopírovat a vložit následující krátký kód na stránku/příspěvek:

en: Using Elementor?
cs_CZ: Používáte Elementor?

en: Using New WordPress Editor (Gutenberg)?
cs_CZ: Používáte nový editor WordPress (Gutenberg)?

en: Using classic WordPress editor or other editors?
cs_CZ: Používáte klasický editor WordPress nebo jiné editory?

en: You can also publish the form in a post/page, use the dedicated icon
cs_CZ: Formulář můžete také publikovat v příspěvku/stránce pomocí vyhrazené ikony

en: which has been added to your Upload/Insert Menu, just below the title of your Post/Page
cs_CZ: který byl přidán do vaší nabídky Upload/Insert, přímo pod názvem vašeho příspěvku/stránky

en: Select post
cs_CZ: Vybrat příspěvek

en: Publish Calendar
cs_CZ: Publikovat kalendář

en: Note
cs_CZ: Poznámka

en: which has been added to your Upload/Insert Menu, just below the title of your Post/Page or under the "+" icon if using the Gutenberg editor.
cs_CZ: který byl přidán do vaší nabídky Upload/Insert Menu, těsně pod názvem vašeho příspěvku/stránky nebo pod ikonou „+“, pokud používáte editor Gutenberg.

en: Appointment Hour Booking - General Settings
cs_CZ: Appointment Hour Booking - Obecné nastavení

en: Email Report Settings
cs_CZ: Nastavení e-mailového přehledu

en: Troubleshoot Area
cs_CZ: Odstraňování problémů s oblastí

en: CSV Settings
cs_CZ: CSV nastavení

en: Edit Styles
cs_CZ: Upravit styly

en: Edit Scripts
cs_CZ: Upravit skritp

en: Automatic Email Reports
cs_CZ: Automatické e-mailové zprávy

en: Automatic email reports for <b>ALL forms</b>: Send submissions in CSV format via email.
cs_CZ: Automatické e-mailové zprávy pro <b>VŠECHNY formuláře</b>: Odesílání příspěvků ve formátu CSV e-mailem.

en: Enable Reports?
cs_CZ: Povolit přehledy?

en: No
cs_CZ: Ne

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Send report every
cs_CZ: Zaslat přehled každých

en: days
cs_CZ: dnů

en: Send after this hour (server time)
cs_CZ: Odeslat po této hodině (čas serveru)

en: Send email from
cs_CZ: Odeslat e-mail od

en: Send to email(s)
cs_CZ: Zaslat na e-mail(y)

en: Email subject
cs_CZ: Předmět

en: Email format?
cs_CZ: Formát e-mailu?

en: Plain Text (default)
cs_CZ: Obyčejný text (výchozí)

en: HTML (use html in the textarea below)
cs_CZ: HTML (použijte html v níže uvedené textové podobě)

en: Email Text (CSV file will be attached
cs_CZ: Text e-mailu (bude připojen soubor CSV)

en: Note: For setting up a report only for a specific form use the setting area available for that when editing each form settings
cs_CZ: Poznámka: Pro nastavení sestavy pouze pro konkrétní formulář použijte oblast nastavení, která je k dispozici při úpravách nastavení jednotlivých formulářů

en: Important!
cs_CZ: Důležité!

en: Use this area only if you are experiencing conflicts with third party plugins, with the theme scripts or with the character encoding.
cs_CZ: Tuto oblast použijte pouze v případě konfliktů s pluginy třetích stran, skripty motivů nebo s kódováním znaků.

en: Script load method
cs_CZ: Metoda načítání skriptu

en: Classic (Recommended)
cs_CZ: Classic (doporučeno)

en: Direct
cs_CZ: Přímo

en: Change the script load method if the form doesn't appear in the public website.
cs_CZ: Pokud se formulář nezobrazí na veřejném webu, změňte metodu načítání skriptu.

en: Character encoding
cs_CZ: Kódování znaků

en: Keep current charset (Recommended)
cs_CZ: Zachovat aktuální znakovou sadu (doporučeno)

en: try this first
cs_CZ: zkuste to první

en: Update the charset if you are getting problems displaying special/non-latin characters. After updated you need to edit the special characters again.
cs_CZ: Aktualizujte znakovou sadu, pokud máte potíže se zobrazováním speciálních / jiných znaků než latinky. Po aktualizaci musíte speciální znaky znovu upravit.

en: CSV Settings Area
cs_CZ: CSV oblast nastavení

en: Exclude fields from "Booking Orders" CSV export
cs_CZ: Vyloučit pole z CSV exportu „Přehled objednávek“

en: Exclude fields from "Schedule List View" CSV export
cs_CZ: Vyloučit pole z CSV exportu „Zobrazení seznamu plánů“

en: Use this area to add custom CSS styles. These styles will be keep safe even after updating the plugin.
cs_CZ: V této oblasti můžete přidat vlastní styly CSS. Tyto styly zůstanou v bezpečí i po aktualizaci pluginu.

en: For commonly used CSS styles please check the following FAQ section:
cs_CZ: Pokud jde o běžně používané styly CSS, přečtěte si následující sekci FAQ:

en: Sample Styles
cs_CZ: Ukázkové styly

en: Make the calendar 100% width / responsive:
cs_CZ: Udělejte kalendář na 100% šířky / responzibilita:

en: Make the send button in a hover format:
cs_CZ: Udělejte tlačítko odeslání ve formátu "vznášení":

en: Change the color of all form field labels:
cs_CZ: Změnit barvu všech štítků polí formuláře:

en: Change color of fonts into all fields
cs_CZ: Změnit barvu písma ve všech polích

en: Change the calendar header color:
cs_CZ: Změna barvy záhlaví kalendáře:

en: Other styles:
cs_CZ: Jiné styly:

en: For other styles check the design section in the FAQ:
cs_CZ: Další styly najdete v sekci design v FAQ:

en: Use this area to add custom scripts. These scripts will be keep safe even after updating the plugin.
cs_CZ: V této oblasti můžete přidat vlastní vlastní skripty. Tyto skripty zůstanou v bezpečí i po aktualizaci pluginu.

en: Add Booking
cs_CZ: Přidat rezervaci

en: This page is for adding bookings from the administration area. The captcha and payment process are disabled in order to allow the website manager easily adding bookings.
cs_CZ: Tato stránka slouží k přidávání rezervací z oblasti správy. Proces captcha a platby jsou zakázány, aby správce webů mohl snadno přidávat rezervace.

en: New Calendar
cs_CZ: Nový kalendář

en: Calendars List
cs_CZ: Seznam kalendářů

en: Form Name
cs_CZ: Název formuláře

en: Shortcode for Pages and Posts
cs_CZ: Zkratka pro stránky a příspěvky

en: Rename
cs_CZ: Přejmenovat

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Publish
cs_CZ: Publikovat

en: Schedule
cs_CZ: Plán

en: Block Times
cs_CZ: Blokovat časy

en: Stats
cs_CZ: Statistiky

en: Clone
cs_CZ: Klonovat

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Request Custom Modifications
cs_CZ: Vyžádejte si vlastní úpravy

en: Free Support
cs_CZ: Podpora zdarma

en: Help
cs_CZ: Pomoc

en: Save Changes and Return
cs_CZ: Uložit změny a zpět

en: General Settings
cs_CZ: Obecné nastavení

en: Notification Emails
cs_CZ: E-maily s oznámením

en: Reports
cs_CZ: Přehledy

en: Add a Field
cs_CZ: Přidat pole

en: Field Settings
cs_CZ: Nastavení pole

en: Form Settings
cs_CZ: Nastavení formuláře

en: <STRONG>In this version</STRONG> the form builder supports <STRONG>calendar, text, email and acceptance checkbox fields</STRONG>.
cs_CZ: <STRONG>V této verzi</STRONG> tvůrce formulářů podporuje pole <STRONG>kalendář, text, e-mail a políčko potvrzení přijetí</STRONG>.

en: Activate the FULL form builder
cs_CZ: Aktivovat plnou verzi tvorby formulářů

en: The full set of fields also supports:
cs_CZ: Celá sada polí také podporuje:

en: Labels and Texts
cs_CZ: Štítky a texty

en: Button Labels
cs_CZ: Tlačítko Štítky

en: Submit button label (text)
cs_CZ: Odesílací tlačítko (text)

en: Page {0} of {0} (text
cs_CZ: Stránka {0} z {0} (text

en: Previous page button label (text)
cs_CZ: Popis tlačítka na předchozí stránku (text)

en: Next page button label (text)
cs_CZ: Popis tlačítka na další stránku (text)

en: Error messages for validation rules
cs_CZ: Chybové zprávy pro pravidla ověření

en: "is required" text
cs_CZ: "je vyžadováno" text

en: "is email" text
cs_CZ: "je email" text

en: "is valid captcha" text
cs_CZ: "je platná captcha" text

en: "is valid date (mm/dd/yyyy)" text
cs_CZ: "je platné datum (mm/dd/rrrr)" text

en: "is valid date (dd/mm/yyyy)" text
cs_CZ: "je platné datum (dd/mm/rrrr)" text

en: "is number" text
cs_CZ: "je číslo" text

en: "only digits" text
cs_CZ: "jen číslice" text

en: "under maximum" text
cs_CZ: "přes maximum" text

en: "over minimum" text
cs_CZ: "přes minimum" text

en: "Max appointments allowed messsage" text
cs_CZ: „Maximální délka zprávy“ text

en: Next Step - General Settings >
cs_CZ: Další krok - Obecné nastavení>

en: Save and Publish
cs_CZ: Uložit a publikovat

en: Save and Return
cs_CZ: Uložit a zpět

en: Confirmation / Thank you page
cs_CZ: Stránka s potvrzením / poděkováním

en: Address / URL of the page where the user will be redirected after submiting the booking form
cs_CZ: Adresa / URL stránky, na kterou bude uživatel přesměrován po odeslání rezervačního formuláře

en: Booking Status
cs_CZ: Status rezervace

en: Default status of new bookings
cs_CZ: Výchozí stav nových rezervací

en: Only "Approved" items are taken in account for the availability verification.
cs_CZ: Při ověřování dostupnosti se berou v úvahu pouze položky „Schválené“.

en: Default status of paid bookings
cs_CZ: Výchozí stav placených rezervací

en: If a payment add-on is enabled the booking will be changed to this status after the payment.
cs_CZ: Pokud je povolen doplněk platby, rezervace se po platbě změní na tento stav.

en: Global Calendar Settings
cs_CZ: Globální nastavení kalendáře

en: Date Format
cs_CZ: Formát data

en: Calendar Language
cs_CZ: Jazyk kalendáře

en: Include appointment end-time in the confirmation emails?
cs_CZ: Zahrnout do potvrzovacích e-mailů čas ukončení schůzky?

en: Payment Integration Settings
cs_CZ: Nastavení platební integrace

en: Product name at payment page
cs_CZ: Název produktu na platební stránce

en: Label of "Pay Later" option (if enabled)
cs_CZ: Štítek možnosti „Zaplatit později“ (pokud je povolen)

en: Note: To enable a payment method enable first the related addon.
cs_CZ: Poznámka: Chcete-li povolit platební metodu, aktivujte nejprve související doplněk.

en: Users with access to the messages list
cs_CZ: Uživatelé s přístupem do seznamu zpráv

en: Select users with access (CTRL+click for multiple selection)
cs_CZ: Vyberte uživatele s přístupem (CTRL + klikněte pro více výběrů)

en: Allow selected users access also to the calendar settings?
cs_CZ: Povolit vybraným uživatelům přístup také k nastavení kalendáře?

en: Next Step - Notification Emails >
cs_CZ: Další krok - Notifikační e-mail>

en: From / To Email Addresses
cs_CZ: Z / na e-mailové adresy

en: Send email "From"
cs_CZ: Odeslat e-mail "Od"

en: From fixed email address indicated below - Recommended option
cs_CZ: Z pevné e-mailové adresy uvedené níže - doporučená možnost

en: From the email address indicated by the customer
cs_CZ: Z e-mailové adresy uvedené zákazníkem

en: If you select "from fixed..." the customer email address will appear in the "to" address when you hit "reply", this is the recommended setting to avoid mail server restrictions.
cs_CZ: Pokud vyberete možnost „z pevné ...“, zobrazí se e-mailová adresa zákazníka na adrese „až“, když stisknete „odpověď“, což je doporučené nastavení, abyste se vyhnuli omezením poštovního serveru.

en: If you select "from customer email" then the customer email will appear also visually when you receive the email, but this isn't supported by all hosting services, so this
                    option isn't recommended in most cases.
cs_CZ: Pokud vyberete možnost „ze zákaznického e-mailu“, bude se zákaznický e-mail zobrazovat také vizuálně, když obdržíte e-mail, ale toto není podporováno všemi hostitelskými službami, takže toto
                     volba se ve většině případů nedoporučuje.

en: "From" email (for fixed "from" addresses)
cs_CZ: "Od" email (pro opravené adresy „z“)

en: Send email "To"
cs_CZ: Odeslat e-mail "Pro"

en: To the fixed email(s) address(es) indicated below - Recommended option
cs_CZ: Na níže uvedené pevné e-mailové adresy - Doporučená možnost

en: To the email address selected in a form field (ex: captcha image enabled is recommended in this case)
cs_CZ: Na e-mailovou adresu vybranou v poli formuláře (např. V tomto případě se doporučuje obrázek captcha)

en: If you select "To fixed..." enter the destination emails in the next field.
cs_CZ: Pokud vyberete možnost „Opravit ...“, zadejte do následujícího pole cílové e-maily.

en: If you select "To email ...in form field" then add a field like a drop-down, radio-button or checkbox that contains the email address in the field value (not needed in the field text but in the internal value).
cs_CZ: Pokud vyberete možnost „Do e-mailu ... ve formuláři“, přidejte pole jako rozevírací nabídku, přepínač nebo zaškrtávací políčko, které obsahuje e-mailovou adresu v hodnotě pole (není nutné v textu pole, ale v interní hodnotě) .

en: Destination emails (comma separated)
cs_CZ: Cílové e-maily (oddělené čárkou)

en: Field that contains the destination email(s)
cs_CZ: Pole obsahující cílové e-maily

en: Email Notification to Website Administrator
cs_CZ: E-mailové oznámení administrátorovi webových stránek

en: Include additional information?
cs_CZ: Zahrnout další informace?

en: Email Copy to the User / Customer
cs_CZ: Kopie e-mailu uživateli / zákazníkovi

en: Send confirmation/thank you message to user?
cs_CZ: Odeslat potvrzení/poděkování uživateli?

en: Email field on the form
cs_CZ: E-mailové pole ve formuláři

en: Next Step - Antispam >
cs_CZ: Další krok - Antispam>

en: Captcha Verification
cs_CZ: Ověření Captcha

en: Use Captcha Verification?
cs_CZ: Prosím, zadejte ověřovací kód captcha?

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Chars
cs_CZ: Seznamy

en: Min font size
cs_CZ: Velikost písma min

en: Max font size
cs_CZ: Velikost písma max

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Noise
cs_CZ: Šum

en: Noise Length
cs_CZ: Délka šumu

en: Background
cs_CZ: Pozadí

en: Border
cs_CZ: Ohraničení

en: Next Step - Reports >
cs_CZ: Další krok - Hlášení>

en: Automatic Reports: Send submissions in CSV format via email
cs_CZ: Automatické zprávy: Odesílání příspěvků ve formátu CSV e-mailem

en: days (Put a 0 to send the report immediately after each submission)
cs_CZ: dnů (Vložte 0 pro odeslání zprávy ihned po každém podání)

en: Send report after this hour (server time)
cs_CZ: Zaslat e-maily po této hodině (čas serveru)

en: Send the report to the following email addresses (comma separated)
cs_CZ: Zaslat přehled na následující e-mailové adresy (oddělené čárkou)

en: Email Text (CSV file will be attached with the submissions)
cs_CZ: Text e-mailu (soubor CSV bude přiložen k příspěvkům)

en: Next Step - Add Ons >
cs_CZ: Další krok - Přidat položky>

en: <h2>Add-Ons Settings:</h2><hr />
cs_CZ: <h2>Add-Ons Nastavení:</h2><hr />

en: You can optionally
cs_CZ: Můžete volitelně

en: activate add ons in the add ons section
cs_CZ: activovat add ons v add ons sekci

en: The add ons can be enabled to add new features
cs_CZ: Add on lze povolit a přidat nové funkce

en: If you don't want to enable add ons now then <strong>continue saving these settings and publishing the booking form</strong>.
cs_CZ: Pokud nyní nechcete povolit přidávání, <strong>pokračujte v ukládání těchto nastavení a publikování rezervačního formuláře</strong>.

en: This page is for <strong>blocking some of the available times</strong>. For services with multiple capacity be sure to select the "quantity" to be blocked.
cs_CZ: Tato stránka slouží k <strong>blokování některých dostupných časů</strong>. U služeb s vícenásobnou kapacitou nezapomeňte vybrat blokované množství.

en: If you want to block complete dates please use instead the <a href="https://apphourbooking.dwbooster.com/customdownloads/invalid-dates.png" target="_blank">invalid dates feature</a>.
cs_CZ: Pokud chcete zablokovat úplná data, použijte místo toho <a href="https://apphourbooking.dwbooster.com/customdownloads/invalid-dates.png" target="_blank">neplatná data</a>.

en: Change to Schedule Calendar View
cs_CZ: Změnit na Naplánovat zobrazení kalendáře

en: Change to Schedule List View
cs_CZ: Změnit na zobrazení seznamu plánů

en: All
cs_CZ: Vše

en: Paid only
cs_CZ: Pouze placené

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Service
cs_CZ: Servis

en: Print
cs_CZ: Tisk

en: The purpose of this page is to <strong>display the bookings/schedule in a calendar view</strong>. You can add bookings from the public booking form or
cs_CZ: Účelem této stránky je <strong> zobrazit rezervace/rozvrh v zobrazení kalendáře </strong>. Můžete přidat rezervace z veřejného rezervačního formuláře nebo

en: add bookings from the dashboard
cs_CZ: přidat rezervaci z dashboard

en: and the bookings will appear in this calendar.<br />For CSV export, print and filter options switch to the "<strong>List View</strong>" with the button above this text.
cs_CZ: a rezervace se zobrazí v tomto kalendáři. <br /> V případě exportu ve formátu CSV přepněte možnosti tisku a filtrování na tlačítko "<strong> Zobrazit seznam</strong>“ pomocí tlačítka nad tímto textem.

en: The add-on adds a widget to display a list of upcoming appointments in the dashboard welcome page.
cs_CZ: Doplněk přidá widget pro zobrazení seznamu nadcházejících schůzek na úvodní stránce řídicího panelu.

en: Next
cs_CZ: Další

en: upcoming appointments:
cs_CZ: nadcházející události:

en: No upcoming appointments found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné nadcházející události

en: Approved
cs_CZ: Schválený

en: delete
cs_CZ: smazat

en: iCal timezone difference
cs_CZ: iCal rozdíl v časovém pásmu

en: Observe daylight saving time?
cs_CZ: Dodržovat letní čas?

en: Daylight saving time zone
cs_CZ: Časové pásmo s letním časem

en: Attach iCal file to notification emails?
cs_CZ: Připojit soubor iCal k e-mailům s oznámením?

en: iCal entry summary
cs_CZ: Shrnutí vstupu iCal

en: iCal entry description
cs_CZ: Popis vstupu iCal

en: The add-on adds support for exporting iCal files.
cs_CZ: Doplněk přidává podporu pro export souborů iCal.

note: Description of the plugin
en: Appointment Hour Booking is a plugin for creating booking forms for appointments with a start time and a defined duration.
cs_CZ: Appointment Hour Booking je plugin pro vytváření rezervačních formulářů pro schůzky s časem zahájení a definovaným trváním.
